Yine, Yeniden, Hep P90X! – 30

Öncelikle tüm P90X-Türk Ailesine Merhabalar…

5 ay önce P90X’le tanıştığım ilk gün sanki dün gibi hala aklımda :-) Hatırlarsınız, daha önceden de 1 aylık sonuçlarımı paylaşmıştım (http://www.p90xtr.com/p90x-ile-30-gun-gerisini-siz-dusunun) ancak 2. ayımı tam bitiremeden mecburen programı 2 ay süreyle bırakmak zorunda kalmıştım. Başlıkta da söylediğim gibi yine yeniden başlayalı 1 ay oldu ve bu da tekrardan 1 aylık sonuçlarım. İnşallah bu sefer bir mani olmadan 90 günü bitirebilirim…

Bu 30 günlük süreçte ne mi yaptım? Sadece neredeyse hergün ”Play” tuşuna bastım ve elimden geleni yaptım. Yeme içme konusuna gelirsek, Aykut Hocamın zararlı olarak gönderdiği yiyeceklerden olabildiğince uzak durdum ve protein ağırlıklı beslendim.

P90X’in hala işe yarayıp yaramadığını soranlara; sadece deneyin, sonuçları kendi gözlerinizle, kendi üzerinizde görün. Günümüzde 3 aylık bir spor salonuna yazılmak isteseniz benim yaşadığım yerde minimum 350 liraya mal olacaktır. Git-gel harcanacak zamanı saymıyorum bile. P90X ise toplamda bana bunun yarısından bile aza mal oldu ve etkileri bir ömür boyu sürecek. Ayrıca spor salonunda yağları kasa çeviririm düşüncesinden de vazgeçin, işe yaramıyor! Nereden mi biliyorum, daha önce 1.5 sene fitness salonuna gittim. Sonuç, P90X ile 30 günde başardığımın bile gölgesinde.

Özetle, P90X’i düzgün bir şekilde yaparsanız daha ilk aydan faydalarını göreceksiniz (benim gibi okumayı pek sevmeyenler için daha da uzatmıyorum :-) Daha fazlası için Facebook’tan ekleyebilirsiniz (https://www.facebook.com/kasandra317) Daha önceden de yaptığım gibi her konuda yardımcı olmak isterim :-)

Muhammed P90X Transformasyon

Zorunlu olarak bıraktığım ilk 1 aylık sonuçlarımdan sonra, yeniden P90X ve bu sefer bırakmamak üzere…

Henüz Yorum Paylaşılmamış.

Yorum Paylaşınız