Uğur’la Tam 90’a!

Evet Sevgili P90X Ailesi,

Ve yine başladığım yerdeyim, Trabzon öğrenci evimde… Her şey aynı, tabii ki “ben” hariç :-) P90X benim için artık kesinlikle yaşam tarzı. Boş zamanlarımda bile “kaslarım kasılmış açılıyım bi” diyorum, bir bakmışım P90X’teki ısınma hareketlerini uyguluyorum :-)

Aykut Hocam belki kendi bile farkında değildir ama gerçekten desteği inanılmaz içtendi, bir de o kadar kişiyle uğraştığını düşünürsek herkesin harcı değil. Belki de bu içtenlikle yaklaşmasaydı bana, ben ve benim gibi bir sürü kişi P90X’e hakkıyla uyamazdı, küserdi :-)

Tony Hocayla da az dalaşmadım ilk başlarda, tabii o “hadi” dedikçe ben “kapa çeneni” diyordum. Daha sonra “elinizden gelenin en iyisini yapın” dedikçe ben “tamam deniyorum” deyip hep çıta atlamaya baktım. Bu siteyi sevdim, ortamı sevdim, saygı sevgi konuşma seviyesi, düzeyi gerçekten kaliteli, bunlar hep beni motive edici kuvvetler oldu. O kadar gel-gitli, kısa ama bi o kadar da uzun bir yolculuktu ki gerçekten kolay değil ama sonucu bir tarçınlı cevizli kekten, bir hamburgerden daha tatlı ve güzeldi emin olun :-)

İdman yaparken Yogada terlerimin yoga matıma düşmesini zevkle izledim, çünkü gördüm ki birşeyler doğru gidiyor ve o yoga matı bile sırılsıklam olmuş :-) Vicdansız ev arkadaşlarım önümde az gece gece muzlu pudingler yemedi, ben de aldım yulaflı yoğurdumu yedim, n’apabilirdim ki? Çünkü ben o gün P90X idmanımı yapmışım, onu riske atmak yürek ister :-)

Bu benim için son değil başlangıçtır, bırakın eliniz nasır tutsun, bırakın başta bacak ağrısından zar zor yürüyün… Ama sonuca odaklanın, bu ağrılar acılar geçicidir ama P90X’in size kattığı şey kalıcıdır.

Emin olun beslenmeme o kadar çok dikkat ettim ama ufak tefek hatalarım oldu, acemilik dönemimi bitirdim artık 1 kat daha çıktım (İnşaat Müh. dilinden :-) Şimdiki bilgimle başlasaydım çok daha iyi sonuçlar alırdım emin olun. Bilgi bilgilenme konusunda size önerim bütün blogları üşenmeden okuyun, ben Aykut Hocama sorduğum soruların yarısnın cevaplarını daha sonra blogları okurken zaten buldum :-) Veee bu yolda bana destek veren, sorularımı cevaplayan, yorumda bulunan diğer herkese de çok teşekkür ediyorum, inşallah sevgi saygı içerisinde bu güzel yolumuza devam ederiz. Herkese iyi pazarlar, güzel P90X’li zamanlar… Bring it!!!

Not: Benim neredeyse hayat felsefem olan ve çok sevdiğim bir cümleyi de eklemek istiyorum: ”Zafere giden yolda çekilen çile kutsaldır”.  Sevgilerle :-)

Ugur 011

Ugur 02

Ugur 03

Ugur 04

Henüz Yorum Paylaşılmamış.

Yorum Paylaşınız