Tuğba & Şortun Motivasyonu

Herkese Merhabalar,

İsmim Tuğba, aslında çoook uzun zamandır bu sitenin takipçisiyim. Sitedeki belki tüm yazıları en ince detayına kadar okumuşumdur. Program hakkında ipuçları, beslenme, ama en çok de paylaşılan değişimler beni motive etmiştir desem yanlış olmaz.

İşte ne mutlu ki, bugün en sonunda ben de onların arasında yerimi alacağım paylaşımımı yapıyorum Allah’ıma bin şükür. Düşe kalka da olsa, ite kaka da olsa, azmettim ve programın sonunu bir şekilde getirdim.

Şu an programı uygulamakta olanlara tavsiyem, sakın yılmayın, sakın vaz geçmeyin! Vücudunuz şaşıracak, direnecek, nereden çıktı şimdi bunlar diyecek! Emin olun vücudunuz ve daha da önemlisi aklınız, sizi vaz geçirmek için çok uğraşacak, elinden geleni yapacak. Ama işte ak koyun kara koyun da böyle zamanlarda ortaya çıkacak. Vücudunuzla ve aklınızla inatlaşın. El mi yaman bey mi yaman deyin ona! Sonuç olarak önünüzde 2 farklı seçenek olacak. Vaz geçmenin pişmanlığı ya da kazanmanın mutluluğu.

Fotolarımı sitede paylaşıp paylaşmamak konusunda çok tereddüt ettim. Siz belki sadece dıştan sonuçlarımı görebiliyorsunuz değişim fotolarımda. Ama asıl bir de içimde yaşadığım değişim, o bahsettiğim kazanmanın mutluluğu o kadar büyük ki, bunu paylaşmamam yazık olur diye düşündüm.

Ben artık yeni bir “ben”im… Aynalara düşman değil, dostum. Yazımın başında da bahsettim; bu sayfalarda çok kişi bana ilham kaynağı oldu, hepsine teker teker binlerce teşekkürler. Onlardan biri de “Bir Kotun Motivasyonu” adlı yazıydı, satırlarında adeta beni anlatıyordu. Şimdi ben de “Bir Şortun Motivasyonu” ile motivasyon borcumu ödemek istedim. Umarım başlamayı düşünenlere ben de birazcık ilham kaynağı olurum.

Hayatınızdan, özellikle de fiziğinizde %100 memnunsanız, ne mutlu size! Ama değilseniz, değiştirmek için bir gününüzü, hatta bir dakikanızı bile boşuna harcamayın, harekete geçin! Hayat çok kısa, onu en iyi şekilde yaşayın.

Not: Aslında göbeğimde hala istediğim sonucu tam alamadım, ama benim için bu bir son değil, bir başlangıç. Yeniden, bu sefer daha da büyük bir motivasyonla programa başlıyorum. Sonuçlarımla tekrar görüşmek üzere.

Tuğba’nın Sonuçları…

1 Yorum

  1. Merhaba öncelikle tebrik ediyorum. Bu vücuda ne kadar sürede ulaştınız ve beslenmeniz nasıl oldu

    Cevapla

Yorum Paylaşınız