Pınar’ın P90X Mezuniyeti

Herkese Merhaba,

13 haftamı bitirmiş ve mezun olmuş biri olarak sesleniyorum size, aslında geç bile kaldım yazmak için ama  sonunda bitti :-) Sonunda bitti diyorum sanki bitmesini istiyormuşum, artık yeter der gibi algılanmasın, bitmesini istiyordum evet ama sonuçlarımı sizinle biran önce paylaşmak ve neler olacağını görmek için bunu istiyordum. Nasıl oldu anlamadım bile! Aslında sonuçlarım iyi olsa da benim istediğim daha fazlası, bu yüzden kısa bir ara ardından Aykut Hocanın uygun gördüğü program dahilinde devam edeceğim…

Her insan gibi benim de yaşadığım aksilikler oldu, özellikle buna değinmek istiyorum. İki gün aksattım, sonra yoluna koydum sonra bir daha aksaklık, annemin hastalanması (o dönemde hiç bırakmadım, aksine kafamı rahatlatmak için hep yaptım). Kendim grip oldum, kendimi kötü hissettim, son haftalarda iki iki yapmadım… Önce çok üzüldüm, ciddi anlamda kendimi kötü hissetmiştim. Hemen Aykut Hocayla paylaştım çünkü dürüst olmak istiyordum, ki öyle de yaptım. Derken bir baktım ki 13 hafta geride kalmış… Kim ne düşünür bilemiyorum ama hala P90X etkisini bilmeyen varsa geç kalmış sayılmazsınız. Bugün okuyorsanız yazılarımızı, başarı hikayelerimizi, hemen ardından iletişime geçip size uygun olan programı alıp siz de hayatınızı değiştirmeye başlayabilirsiniz; benden söylemesi :-)

P90X hayatıma çok şey kattı, daha sağlıklı ve dirençli bir bünyeye sahip oldum, beslenme alışkanlığım değişti, mümkün oldukça zararlı yiyecek ve içeceklerden uzak duruyorum artık, hatta tüketmemeye özen gösteriyorum. Bunlar bir yana eninde sonunda istediğiniz vücuda sahip oluyorsunuz evet ama her şeyden önemlisi belki sizi hayatınızda aldığınız bazı kararlardan dolayı desteklememiş olmanızın aksine hep tebrik takdir alıyorsunuz. Her olumsuzluğunuza olumlu yönden bakmanızı sağlayan, yüzünü görmeseniz de sizin için klavye başında düşüncelerini yazan inanlarla karşılaşıyorsunuz. Bence hayatta en önemlisi bu.

P90X dönemimde beni yalnız bırakmayan başta her derdimde yanımda olan Aykut Hocama ve her yazdığım Blog, koyduğum resimde beni destekleyen herkese çok teşekkür ediyorum. Sizi tanıdığım için çok mutluyum SEVGİLERİMLE…

Not: Fırsat bulamadığım, yani evde kalmadığım için son hafta fotoğrafımı çekemedim ama en kısa sürede onu da sizinle paylaşacağım :)

Pınar P90X

Yorum Paylaşımına Kapalı.