P90X’ten Öncesi & Sonrası

Merhaba Dostlarım…

14 Ocak 2013 Pazartesi günü başladığım 2.Raunt P90X’imin ilk 30 günlük kısmını bitirmiş bulunmaktayım. Öncelikle belirtmem gerekirse P90X’e başladığım ilk andan itibaren mutlu uyanmadığım ya da kendimi iyi hissetmediğim tek bir gün bile olmadı. Şu an inanılmaz mutluyum ve bu mutluluğu kelimelere sığdıramıyorum da…

Ben küllerimden doğdum arkadaşlar. Artık yağ hamalı değilim, aynalarla, kıyafetlerimle, giyinme kabinleri ile barıştım. Hayallerimin ötesinde bir form yakalayarak vücudumun, yapabileceklerimin ve P90X’in farkına vardım. Fotoğraflara baktığımızda kimilerine göre değişimim yeterli gibi görünüyor ama HAYIR!!!, kesinlikle yeterli değil. Ben daha da iyisini istiyorum ve önümdeki 60 günde daha da iyi olacağımı bilmek beni heyecanlandırıyor..

Bu arada hala başlamayan, başlamak için MÜKEMMEL zamanı bekleyen arkadaşlar… Artık kendinize itiraf edin ve şunu sorun “şimdi değilse ne zaman?” Yeterince umutsuzluğa kapılmadık mı, kendimize kızıp küsmedik mi, aynalarla yüzleştikten sonra görüntümüzden rahatsız olmadık mı, sosyal çevremizin her zamanki nasihatlerinden bıkmadık mı… Ya da P90X’e başlayıp aradan 2 hafta geçmeden kas ağrılarını, yorgunluğunu bahane ederek programdan kopan arkadaşlar!!! Emin olun bir kaç ay sonra “keşke bırakmasaydım ne olursa olsun yapmaya çalışsaydım” dediğinizde acınız daha da büyük olacak. Hangimiz P90X’i yaptıktan sonra vücudumuzdaki terden gururlanmadık, bıraktığı tatlı ağrılardan hoşlanmadık, bir kaç günde dahi kendimizi sıkılaşmış hissetmedik… Kendinize ve P90X’ e inanın arkadaşlar. Sonuca odaklanın ve elde ettiğiniz başarınızla gurur duyun.

Sözü fazla uzatmadan söylemeliyim ki P90X-TR ailesinde olmaktan, her gün canla başla çalışıp ter su içinde kalmaktan, bu çalışmaların verdiği duyguyu ve değişimi tatmaktan büyük onur duyuyor, önümdeki 60 günü sabırsızlıkla bekliyorum.

İyi ki varsınız P90X-TR.

Saygılar…

İbrahim

İbrahim 1

İbrahim 2

İbrahim 3

P90X'ten Önce 1

P90X'ten Önce 2

P90X'ten Önce 3

2. Raunt Başlanıç

2. Raunt Başlanıç 2

2. Raunt 30 Gün 1

2. Raunt 30 Gün 2

2. Raunt 30 gün 3

2. Raunt 30 Gün 4

İbrahim’in P90X Transformasyonu (Devam ediyor…)

İbrahim Transformasyon

Henüz Yorum Paylaşılmamış.

Yorum Paylaşınız