P90X ve Etkisi!

Eğer ki bu siteye bir kez olsun giriş yaptıysanız, arkanızı dönüp gitmekle büyük hata yapıyorsunuz demektir!

Biraz kendimden bahsedeyim, 16 yaşında 156 kiloya ulaşan biri olarak sürekli P90X’in video paylaşım sitelerine düşen kısıtlı videolarıyla zayıflamaya çalıstım. Evet bu olmadı değil, ne kadar imkan kısıtlı olsa da 15 kilo kadar verdirdi bana ve sonra ne oldu sizce? Aykut Hoca diye birisi çıktı ve P90X’e, o yıllardır hayal ettiğimiz programa bizi kavuşturdu. Her aradığınızda telefonu öyle bir açıyor ki motive olmamak elde değil. Bize bu imkanı sağladığı ve ilgi alaka gösterdiği için ona ayrıca teşekkür ederek devam ediyorum.

P90X ne kadar extreme bir program olsa da işin içinde hırs ve azim olunca inanın başaramayacağınız şey olmuyor. Evet bu program bana 76 kilo verdirerek benim için imkansız olanı gerçekleştirmi sağladı. Tamam buradaki antrenmanlar çok zor doğru, ama yapmamız gereken program zorsa, ona karşı kolay lokma olmamak.

Yazımı okuduysanız şimdiden sonsuz teşekkürler ediyorum bu başarı öyküsünün videosunu en kısa sürede paylaşacağımdan şüpheniz olmasın.

Saygılarımla,

Furkan

Furkan Once Sonra

3 Yorum

 1. asaf sabanlı

  kardeşim merhabalar öncelikle şişman egosunu ve felsefesini yenip hayatını değiştirerek evrim olayına imza attığın için kutlarım. Gerçekten böyle daha karizmatiksin.bu evrim olayına imza atarken nasıl beslendin biraz anlatır mısın ?

  Cevapla
 2. aynı sorunu yaşıyoruz bende 105 kiloyum ilk başlarda hareketleri yapabildinmi yoga olsun bacak olsun bu arada harika olmuş 90 gündemi aldın bu sonucu ?

  Cevapla
 3. Kardeşim cidden çok büyük bi evrim olayına imza atmışsın seni ve diğer değişen insanları gördükçe bende gaza geliyorum sipariş verdim bugün hadi hayırlısı bakalım

  Cevapla

Yorum Paylaşınız