P90X Sonrası Tatilin Tadı!

Arkadaşlar Merhaba… Bir P90X mezunu olarak ilk tatilimi yaşamaktayım ve ilk fırsatta geçen yıllara nazaran yaşadığım değişiklikleri sizlerle paylaşmak istedim.

Öncelikle önceki tatillerden bahsetmek isterim. Yazı iple çekmek terimi yoktu benim hayatımda. Deniz, sahil, kumsal… benim korku şeytan üçgenimdi neredeyse! İstemeye istemeye gidilen tatiller, bütün gün içine çekilere gezilen karın, beslenmesine dikkat edip sporunu aksatmayan fit insanları görünce içten içe çekilen ahlar ve daha bir ton olumsuz nokta.

Başlıktada da belirttiğim gibi ilk tatilimi yaşıyorum P90X sonrası. Yaşadığım özgüven, rahat rahat denize girmek, içimden (I’m sexy and I know it) şarkısını söylemek :-), vücudundan memnun olmayan arkadaşların (eski ben diye tabir ediyorum onları) iç çekerek bu sefer bana bakmaları insanı mutlu etmiyor değil :-)

Şimdi Aykut Hocamdan aldığım bilgilere nazaran 2. programım hakkında kararımı verdim. Bir tur daha P90X yapıyorum arkadaşlar. Beslenme programım biraz daha kalabalık olacak  ama bu sefer :)

İkinci Raundumda da görüşmek üzere… Bring It!!! – Burak

Burak 90

1 Yorum

  1. gercekten tebrik ederim büyük degişim :D ayrıca özgüvende yerine gelmiş bu arada sana bir kaç sorum olacak müsait olursan …

    Cevapla

Yorum Paylaşınız