P90X İle 30 Gün!

Merhaba Arkadaşlar. Öncelikle okuyan, okumayan herkese şimdiden teşekkür ediyorum.

P90X ile geçen sene tanışmıştım, 1 ay bir hevesle yaptım bıraktım. O zaman 18 yaşında, 68 kilo, 1m 62cm boyundaydım. P90X’i 1 ay yaptıktan sonra 65 cm ye kadar uzadım. 5 kilo verdim. Ama bir nedenle 11 ay sporu bıraktım. Bununla beraber tekrar 65 kiloya çıktım. Zaten göbeği biraz indirmiştim . Egzersizleri bırakınca doğal olarak göbeği geri kazandım, morelman çöktüm.

Sonra tekrar P90X Türkiye sitesi hayatıma girdi ve bu sefer aldığım gazla (sizin paylaştıklarınız ve yorumlarınızla) tekrar başladım. Ama geçen seneye göre o kadar sıkı sarıldım ki aldığım acılardan sporu daha da sevmeye başladım. Hele ki o Plyometrics ve Yoga X kadar sevdiğim program yok. Çoğu kişi onlardan nefret ettiğini söyler ama yağ yakmanın , vücudu sıklaştırmanın ve kondüsyonun kralı ve temelidir ikisi de. Hele bir de P90X egzersizi bittiği zaman o duş ve sonrasında kendini çok dinç hissetmek… tarif edilmez, yaşanır.

Fotoğraflara bakmadan önce farkı anlamamıştım, herhalde her gün kendini aynada görünce kavrayamıyorsunuz göz alışkanlığından. Moral bir ara yine çökmüştü ama Aykut Hocam’a mesaj atınca sabret dedi. Hocam sayesinde P90X’i henüz 2. haftasında bırakmadım. Ve 1. ay sonuçlarımı görünce kendi gözlerime bile inanamadım.

Hepinize ve de özellikle Aykut Hocam’a morali ve desteği için çok teşekkür ediyorum.

İşte P90X 1 Ay Sonuçları…

Ensar 1 - 30

Yaş: 19

Boy: 1.65cm (Umarım boy uzamam devam eder, 21 yaşına kadar devam edebileceğini duymuştum)

Kilo : 60 (Boyuma göre ideal kilo)

Umarım 2. ve 3. ay’a bomba ve fit vücut ile karşınıza çıkacağım.

Yorumlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler…

Ensar 1 - 30 Sırt

Henüz Yorum Paylaşılmamış.

Yorum Paylaşınız