Okay’ın Yeniden Doğuşu!

Herkese Merhabalar,

Dile kolay elbet 90 gün… Zordu ve kimse de kolay olacak demedi, şikayet etmiyorum yanlış anlaşılmasın. Ve 25 Şubat’ta 2. tur planını şimdiden hazırladım…

Genel anlamda hayatımı düzene sokan, her spor sonu mutluluktan sevinç haraketleri yaptığım güzel bir süreçti. Şimdi 25 Şubat’ta ya 2.turu ya da Insanity Hybrid yapmayı düşünüyorum, biraz hacim için hangisi mantıklı ise Aykut Hocama danışıp karar vereceğim.

25 Şubat’a kadar da koruma amaçlı hafta da 3 gün şınav-barfiks-kardiyo-karın şeklinde 20 dakikalık kendi programım var :-) Beslenmeme yine her zaman dikkat etmeye çalışıyorum…

Değişimden memnunum , 2. tur sonu karın kasları da daha istediğim seviyeye gelecektir diye umuyorum :-) Programı tanımamda, sevmemde emeği olan ve 90 günlük süreçte yanımda olan herkese çok teşekkürler.

25 Şubat’ta görüşmek üzere, o güne kadar sizi sessizce takip ediyor olacağım. Son birşey de başlamayı düşünenlere… Beklemek işe yaramaz, önce beyninizi sonra kalbimizi ikna edin ve bu programı hayatınızın merkezine koyun, o zaman istediğinizi size verecektir.

Görüşmek üzere…

Okay

Okay 90 Gün

1 Yorum

  1. P90x ile ilk defa bukadar gelişen gögüs gördüm