Muhammed Burak’la Hacim

P90X-Türkiye’de çok sık yaptığımız bir uygulama değil ama, ansızın Whatsapp’tan “Hocam, P90X sonunda bitti, işte sonuçlar!” diye bir mesaj gelip, değişim fotoları da bu kadar heyecan verici olunca, beraberinde gelecek blog yazısını beklemeden bu değişimi sizlerle bir “önzileme” olarak hemen paylaşmak istediğimiz de oluyor :-)

Bu değişimin kahramanı Muhammed Burak’ı bir kez daha herkesin huzurunda tebrik ediyoruz. Genellikle taze bir P90X Mezunu’nu yerinde durdurmak çok zordur. O enerji patalaması ve öz güvenle hemen “sıradaki gelsin!” denir. Ama yeri gelmişken buradan hemen hatırlatalım, P90X’in çok işe yarayan “Muscle Confusion” yani Kas Şaşırtması prensibi gereği, mezuniyetin ardından bir hafta – 10 gün kadar bir ara vermeyi mutlaka tavsiye ediyoruz (tabii ki yine sağlıklı beslenmeye devam ederek ama sadece Tony’nin sesinden biraz uzak :)

O yüzden sana da diyoruz ki Muhammed, şu an içinde bulunduğun kısa aranın tadını çıkar, çünkü sanırım çok yakında seni bu sefer Hybrid ile tanıştıracağız :-) Tekrardan, yeni fiziğin, yeni 6-pack’lerin, yeni özgüvenin, kısaca yeni hayatın… hayırlı uğurlu olsun!

Muhammed Burak’ın 90 Gün Sonuçları…

Muhammed Sırt

Muhammed Yan

Henüz Yorum Paylaşılmamış.

Yorum Paylaşınız