Hey Sen! Sana Diyorum!

Arkadaşlar herkese merhaba, umarım herşey yolunda ve istediğiniz gibi gidiyordur.

Sevgili P90X-Türk ailesi, bu yazımda size P90X serüvenimden bahsetmek istiyorum. Gerçi serüven dediğime bakmayın. Benimki henüz 10 günlük bir yolculuk. Tabi şimdilik.

Evet bugün P90X’in 10. günündeyim ve 10 gün gibi kısa bir sürede neler değişti sizinle paylaşmak istedim. Uzun araştırmalar sonucunda P90X ile tanışma fırsatı buldum. Aykut Hocam’la iletişime geçtim ve zaman kaybetmeden P90X’e başlamış oldum.

Yemek yemeyi seven biri olarak, önüme gelen her şeyi büyük bir keyifle tüketiyordum, üstelik Türk Mutfağının eşsiz güzelliğini de hesaba katacak olursak, benim için yemek yemek adeta sanat haline dönüşmüştü. Fakat toplum içinde artık göbekli bir adam haline bürünmüştüm. Bir an önce bu halimden kurtulmak ve eski kimliğime kavuşmak istedim. Eski kimliğim derken sıkı bir vücudum ve spor geçmişim olduğunu düşünebilirsiniz, ama yanılırsınız.

Öncelikle çevremdeki herkese P90X’ten bahsettim. Neden mi? Çok basit, motive olmak için. P90X’i anlattım da anlattım. Ama insanlar bende sonuç görmek istiyorlardı. Daha sonra çalışmalara başladım. Beslenme, uyku, program, ara öğün, hareketlerin nizami olmasına harfiyen uydum. Sonuç mu? Arkadaşlar, P90X’in henüz 7. gününde vücudumdaki değişiklik ben dahil olmak üzere çevremdeki herkesi şaşırttı.

Burak 7 Gun Sonuclar

İşte 1. Gün ve 7. gün fotoğraflarım yan yana huzurlarınızda…

90 günün sonunda neler olabileceğini düşünebiliyor musunuz ?

O yüzden çok rahat söylüyorum, Ben başardıysam, siz de başarabilirsin. Tony’nin dediği gibi “Elinden geleni yap, gerisini boşver.” Hepinize sağlıklı ve huzurlu günler.

Henüz Yorum Paylaşılmamış.

Yorum Paylaşınız