Gökhan’ın 2. Tur Sonuçları!

Herkese Selamlar…

İkinci turun finalini yapan ve 3 .tura başlamaya hazırlanan biri olarak, sizi P90X’e davet ediyorum :-) Bu serüvende Aykut Hoca sağ olsun çok yardımcı oldu, adam gibi adam vallahi…

Arkadaşlar söylemeliyim ki bu program gerçekten zor, yani kolay diyen yalan söyler. İkinci turda tempomu arttırdım. Tabii ki ağırlıklar falan da arttı. İlk tur sonuçlarında kollara eleştiri almıştım, onlara yüklendim bayağı. Ancak ikinci turu bitirmiş biri olarak hala yapamadığım haraketler var, örnek tek elle sınav çekmek gibi; enterasan bi şekilde zorlanıyorum… Yaa bir de bu bacak çalışmayı seviyorum ancak bacak çalıştıktan sonraki 3 gün yürüyemiyorum, hamlamış da değilim ama bilmiyorum, sanırım hakkını veriyorum :-)

Beslenmeye gelince, ara ara günde 3 tabak sütlaçlar, tatlılar, hele mangalın yanında kola içmeler… kaçamaklarım oluyor ama yine de dikkat ettim, abartmadan, nefsimi körleyerek, azıcık ucundan falan… bu güne geldim. Umarım sonuçlarımı beğenirsiniz.

Şimdi sırada 3. tura merhaba…

Gökhan – 2. Tur Sonuçları…

Gökhan 2. Tur 1

Gökhan 2. Tur 2

Gökhan 2 TUR 3

Gökhan Ter

Gökhan Kızı

Not: Bu yazı yorumlara kapalıdır. Yorum bırakmak ve yorumlara açık orijinal versiyonu için   Burayı   tıklayabilirsiniz.

Yorum Paylaşımına Kapalı.