Faruk – 104’ten 87’ye

P90X’i ilk duyduğumda, televizyonlarda ve internette gördüğüm diğer programlar gibi reklamdan ve para kazanma duygusundan ibaret olduğunu düşünmüştüm… Birkaç günlük araştırma neticesinde bu program setini alıp başlamaya karar verdim.

Kilolarım ile ilgili çok büyük problemler yaşıyordum, nefes almakta zorlanıyor, ayakkabılarımı giyemiyor, merdiven çıkamıyordum. Günlük hayatta düzensiz beslenmem ve Fast-Food’a olan bağlılığımdan ötürü önlenemez şekilde kilo almaya başlamıştım. 104 kiloya ulaştığımda artık bi dur deme vakti geldi de geçiyordu. Bir an önce Aykut Hocam ile tanışıp kendisine sorunun ne olduğunu anlatıp yardım istedim, çalışma programım elime ulaştıktan sonra hemen işe koyuldum ve 90 gün süren kısa bir maratona başlamış bulundum.

Benim bu programa başlarken ilke edindiğim ve uyguladığım en önemli faktör bir gün bile programa ara vermemek oldu. Hayatımdan şekeri, ekmeği ve en önemlisi Fast-Food’u çıkardım. Plyometrics, sana bayılıyorum… Kenpo, senin geleceğin günü iple çekiyordum… Karın Parçalayıcı, sana daha çok ihtiyacım var… Yoga, seni sevmek istiyorum :-)

Başta bu programı bizler ile tanıştıran Aykut Hocam olmak üzere hepinize teşekkür ederim. 104 kilo ile başladığım bu maratonda şu anda 86 kiloya indim, daha düzenli bir hayata kavuştum. Yeni çalışma programım elime ulaştıktan sonra P90X’in ikinci sezonuna başlayacağım.

Teşekkürler P90X ailesi; ben yaptıysam siz de yaparsınız, lütfen bir kere de olsa deneyin, asla pes etmeyin…

90 Gün Sonuçları…

Faruk 1-90

Faruk 1-90 kg

Not: Bu yazı yorumlara kapalıdır. Yorum bırakmak ve yorumlara açık orijinal versiyonu için   Burayı   tıklayabilirsiniz.

Henüz Yorum Paylaşılmamış.

Yorum Paylaşınız