Bir Annenin Hikayesi

Önceki, “O Yapabiliyorsa, Sen de Yapabilirsin” yazısı o kadar tuttu ve pozitif yorumlar aldı ki, bunu bir motivasyonel yazı dizisi haline getirmemek haksızlık olurdu. İnsanlar, değişim videolarını izlemeyi seviyor ve evet, belki onların da sayesinde artık P90X’in ne kadar mükemmel bir vücut, hatta hayat değiştirici bir program olduğu sorgulanmıyor. Ama o etkileyici değişim videolarını tam olarak anlayarak ve hissederek, ilk elden izlemek çok daha anlamlı. İşte “Rocky”nin motive edici müziği ve “Ben değişebiliyorsam, sen de değişebilirsin, herkes değişebilir” sözü ile başlayan, etkileyici yeni bir başarı hikayesi…

Siz de ister kendi çektiğiniz değişim videolarını, isterseniz de Türkçe açıklamaları ile sitede görmek istediğiniz beğendiğiniz videoları bize gönderip, bu yazı dizisinin gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

O’nun Hikayesi…

O’nun değişim hikayesi, sadece kilo vermek ve fit olmakla ilgili değil. İçine düştüğü depresyon halinden kurtuluşun da hikayesi… Kötü yemek alışkanlığı, stres ve beraberinde gelen kilolar.

P90X ile ilk kez tanıştığında, ilk görüşte aşk gibiydi. İşe yarayacağını o an anlamıştı. Programın en sevdiği yanı ise, bunun “kolay lokma” olmayacağını bilmesiydi. Programla birlikte, işlenmiş gıdalardan, doğal ve sağlıklı gıdalara terfi etti. Ve sonunda 16 bedenden, 8 bedene…

O hedefine ulaştı. Şimdi ise ailesindeki ve çevresindeki herkesi motive ediyor. Kendinize inanın. Eğer O yapabiliyorsa, siz de yapabilirsiniz. Hayattaki en güzel deneyimlerden biri, başkalarının “imkansız” dediği bir şeyi başarmak. Başarınızla gurur duyun ve başkaları ile paylaşın.

Hayatınızda belki de ilk kez şunu hissederek söyleyebilirsiniz. “Kendimle gurur duyuyorum ve kendimi seviyorum”

Yorum Paylaşımına Kapalı.