Aykut Hoca’nın Arşivinden

P90X-Türkiye Blog’unun bence en efendi (tamam burada herkes çok efendi ama :) takipçilerinden Gizeras’ın (asıl adı Eren’dir bildiğiniz üzere), bir 12 Şubat geceyarısı benden, bugüne kadar sitede yer almayan “before fotoğrafımın yandan halini” istemesiyle birlikte… neredeyse unutup gittiğim kendi P90X transformasyonumu hatırlama şansı buldum.

Hep ben mi sizi teşvik edeceğim; yine Gizeras’ın, aşağıda göstermekten sakınca duymadığım teşviki (gazı :) ile birlikte, bu vahim görüntüden (before!) sizleri de mahrum bırakmak istemeyerek, şimdi bu spontane blog’u yazıyorum…

Karşılaştırma yapabilmeniz açısından, Gizeras’ın bu ansızın isteği ile biraz önce karıştırmaya başladığım harddiskimden, tam olarak kaçıncı gün olduğunu bilmediğim, ama o P90X’imin son ayında olduğunu tahmin ettiğim bir karemi de koyuyorum yine.

Vücut böyle değişmeye başladıkça, aynalarda foto çekmek farzdır, banyonun dağınıklığının kusuruna bakmayın…

Not: Kimse farketmeden önce ben söyleyeyim. Gizeras’ı telefonuma “P90X Kibaar” diye kaydetmişim :-) Çok fazla kişi olduğundan herkesi kaydetme şansım yok ama P90X ile ilgili kontaklarımdan akılda iz bırakanları, akılda bıraktıkları izleriyle kaydederim. “Kibar”ı daha önce alınmış olacak ki “P90X Kibaar” diye kaydetmişim; zira Gizeras gerçekten de çok kibaar birisidir :-)

Aykut Before After İstek

Gizeras Whatsapp

Not: Bu yazı yorumlara kapalıdır. Yorum bırakmak ve yorumlara açık orijinal versiyonu için   Burayı   tıklayabilirsiniz.

Yorum Paylaşımına Kapalı.