90 Günde Devr-i Alem

Merhabalar,

Ben Umut, 90 günlük maceramın sonuna gelmiş bulunmaktayım. Daha önceki yazılarımda, baştan sona vücut ve manevi gelişimimi sizlere elimden geldiğince aktarmaya çalıştım, başarabildiysem ne mutlu bana :-)

90 günde farklı bir insan olunur mu?  Evet! Programın bana neler kattığını aylardır anlatıyorum ve  eğer hala program hakkında tereddüt yaşayan arkadaşlarımız varsa, hemen başlasın! Bu programla tanıştığım için  çok şanslı olduğumu düşünüyorum. Kendimi tanıyamaz oldum. 3 ay önceki halimden eser yok. Yaptığım iş gerçekten ekstremdi, her antrenman üstüne bir şeyler koydum. Bazı günler gerçekten çok zorlandım ama olayın püf noktası  meseleyi kafada bitirmek. Başlamadan önce bir söz vermiştim ne olursa olsun bırakmayacağım diye ve başardım.

Şimdi ise çevremdeki tüm insanlara sağlıklı yaşam ve spor hakkında elimden geldiğince yardım etmeye çalışıyorum. Çoğu arkadaşımın zararlı alışkanlıklarını bırakmasına sebep oldum ve şimdi 2 arkadaşıma P90X maceralarında yardım ediyorum. Daha önce böyle sabır ve azim isteyen bir olay karşısında hep yenilirdim. Bir hevesle başlar iki gün sonra bırakırdım fakat P90X böyle olmadı. Programa inandım, kendime güvendim, asla pes etmedim, ve başardım.

Son olarak her zaman yanımda olan Aileme, dostlarıma ve tüm P90X-TR ailesine bir kez daha teşekkür etmek istiyorum, iyi ki varsınız…

Umut 90

Umut Sırt 90

Henüz Yorum Paylaşılmamış.

Yorum Paylaşınız