45 Günlük P90X Maceram

Arkadaşlar Merhabalar,

Öncelikle kendimi tanıtayım, ismim Kadir, 33 yaşındayım, 178 cm boy ve 84,5 kg (başladığım gün tartıldım ) ile 19.11.2012 tarihinde P90X serüvenime başladım fakat çeşitli sebeplerden dolayı sizinle buradan yapmış olduğum antrenman ve vücut kompozisyonumdaki değimimler ile ilgili herhangi bir bilgi veremedim :( neyse bu geçmişte kalmış olsun :)

Bugüne kadar çeşitli şekillerde zayıflamak için antrenmanlar yaptım, spor salonlarına gittim, diyetisyen kontrolünde diyet yaptım :-) fakat istediğim gelişmeyi bir türlü göremedim, bu arada 92 kg dan 85 düştüm sadece… en sonunda internette dolanırken P90X ile tesadüfen tanıştım, kendi kendime dedim ki (Bring It!) bir de bunu dene ne olsa yapmadığın kalmadı :-) Uzatmayayım sonunda Aykut Hoca’ya ulaşarak DVD’ler ile Barfiks Barı’nı temin ettim, DVD’ler elime gelir gelmez programa hemen başladım.

Çok hırslı biri olmama rağmen inanın çoğu egzersizi, özellikle barfiks ile olan antrenmanları tam anlamıyla yapamıyorum ama yine de yapabildiğim kadar yapmaya çalışıyorum. Kaçamaklar sık olmasa da arada kaçamak yaparak 45 günü devirdim ve şunu anladım ki 90 gün sonunda eğer ciddi bir şekilde yaparsanız bir değişim olacağından emin olabilirsiniz. Ben sabırsızlıkla 90 günün bitmesini bekliyorum. Çeşitli resimler yolladım hocam uygun gördüklerini buradan sizlerle buluşturacaktır.

Son olarak sunu söylemek istiyorum, ben yapabildiysem siz de yapabilirsiniz…

Bring It…..

1. – 30. – 45. Gün Arka Fotoğrafları

1-30-45-ARKA

1. – 30. – 45. Gün Ön Fotoğrafları

1-30-45-ON

Henüz Yorum Paylaşılmamış.

Yorum Paylaşınız