105’ten… 82’ye…

P90X-TR’de büyük ilgi gören, motivasyonel “O Yapabiliyorsa, Sen de Yapabilirsin” serisine bir süredir ara vermiştik ama yoğun istek üzerine kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Bugün paylaşacağımız değişimde, aslında fazla söze gerek yok. P90X’inin ilk gününde tartıldığında, 105 kiloyu gören, eski bir asker… Ama P90X’i yaparken başta ne kadar zorlansa da, hareketlere kendisini öylesine adamış ki, biz izlerken bile yoruluyoruz :-)

90 gün bittiğinde ise ortada bu sefer çok farklı bir tablo var. 82 kiloda, 90 gün öncesi ile kıyaslanamayacak derecek iyi ve sağlıklı bir fizik. Ve işte her zaman dediğimiz gibi, o yapabiliyorsa, bizler yapabiliyorsak… siz de yapabilirsiniz!

O’nun Hikayesi…

Tüm O Yapabiliyorsa Sen de Yapabilirsin Başarı Hikayeleri için tıklayın

2 Yorum

  1. İyiymiş fakat ben programa başlayalı 2 hafta oldu zorlandığım yerlerde yapamıyorum yoga x i 40-45dk dan sonra bırakıyorum. Bu şekilde yarım yamalak yapmama rağmen 107 kiloydum mekik ve şınav çekemiyordum şimdi 5 mekik çekiyorum. Acaba 4 haftalık programı vücudun alışması için 6 haftaya çıkarsak sorun olurmu bu 2 haftayı deneme amaçlı yapmış saysak :)

    Cevapla
    • BU arada beslenmeye pek dikkat edemiyorum ne yapmalı buradaki beslenme programları biraz ağır geldi yeterince beslenemediğimden yürürken çabuk yoruluyorum görmem bozuluyor.

      Cevapla

Yorum Paylaşınız